Podpisy elektroniczne stają się dziś nową normą. Większość z nas ma smartfona, zwykliśmy płacić zbliżeniowo nawet zegarkiem, więc po co pozostawać przy skomplikowanym modelu – wydruk, podpis, skan, mail… Bo tak szczerze, kto z Was ma w dzisiejszych czasach drukarkę w domu?

Dlaczego warto zastąpić przestarzałą metodę podpisem elektronicznym?

1. Oszczędność czasu


Dzięki podpisowi elektronicznemu od Signosoft, proces podpisywania zajmie Ci średnio 80% mniej czasu. Nasza aplikacja jest łatwa, wystarczy kilka kliknięć, a Twój podpis zostanie umieszczony w dokumencie i nagle w skrzynce pocztowej odbiorcy. To nie może być prostsze.

2. Oszczędzanie pieniędzy

Tradycyjna procedura podpisywania dokumentów wiąże się z wysokimi kosztami. Niezależnie od tego, czy chodzi o usługi pocztowe, toner do drukarki czy zwiększone koszty administracyjne, zdecydowanie można zaoszczędzić pieniądze, wprowadzając podpis elektroniczny.
W ostatnim artykule porównaliśmy wydatki na tradycyjną metodę podpisu z naszą aplikacją Signosoft w średniej wielkości firmie. Podpisując średnio 300 dokumentów miesięcznie, taka firma oszczędza do 57% kosztów, co może wynosić ponad 200 000 CZK rocznie.

3. Bądź z nami ECO

Poprzez tradycyjne podpisywanie umów nie przyczyniamy się do zrównoważonego rozwoju naszej planety. Wręcz przeciwnie, dzięki aplikacji Signosoft możemy wspólnie uratować tysiące drzew . Odnieśliśmy już sukces w tej kwestii wspólnie z naszymi klientami. Bądź eko także z nami!

4. Zaufaj nam. Prawnie wiążący jako klasyczny podpis

Podpis elektroniczny jest prawnie wiążący i wykonalny na całym świecie. Prawodawstwo w UE, jak również w USA, postrzega ją w taki sam sposób, jak tradycyjną formę podpisu. Nasze rozwiązanie jest certyfikowane pod kątem pełnej zgodności z eIDAS i RODO. Ponadto ma wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki szyfrowaniu danych.

5. Przechowywanie dokumentów w jednym miejscu

W Signosoft wszystkie utworzone i podpisane dokumenty będą przechowywane razem. Możesz filtrować między nimi, możesz sprawdzić, czy zostały już podpisane przez wszystkie strony lub na kogo jeszcze czekają. Krótko mówiąc, przejrzysty system przechowywania dokumentów.

P.S. Nie przekonaliśmy Cię jeszcze, że warto zacząć podpisywać się elektronicznie? Łatwo to sobie wyobrazić. Dzięki naszej aplikacji podpisywanie nie jest już uciążliwe. Wręcz przeciwnie. To świetna zabawa. To nie może być prostsze.

P.S. Nie przekonaliśmy Cię jeszcze, że warto zacząć podpisywać się elektronicznie? Łatwo to sobie wyobrazić. Podpisywanie nie przeszkadza już w naszej aplikacji. Wręcz przeciwnie. To świetna zabawa. To nie może być prostsze.

Leave a Comment

clr2

Praca powinna polegać na podejmowaniu decyzji, a nie na zbędnej papierkowej robocie.

SIGNOSOFT S.R.O.

Za Poříčskou bránou 4/334
186 00 Praha 8
Republika Czeska

ID: 243 07 190
E-mail:
esign@signosoft.com

Telefon: +420 224 311 176

Pobierz aplikację Signosoft