Chcesz uprościć swoją pracę i zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy? W takim razie jesteś tutaj. Jeśli rozważasz rejestrację w Signosoft, nie ma nic prostszego niż wypróbowanie naszej bezpłatnej aplikacji. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się więcej o procesie podpisywania umowy, przeczytaj nasze krótkie podsumowanie tego, jak to wszystko działa.

Wyjaśnijmy więc bardziej szczegółowo , jak działa podpis elektroniczny Signosoft w porównaniu do klasycznego podpisywania ręcznego.

Klasyczny podpis

Tradycyjna metoda podpisywania umów jest procesem długotrwałym, kosztownym i nieekologicznym. Najpierw należy wydrukować dokument, który ma zostać podpisany i podpisać go ręcznie. Teraz nadchodzi problematyczna faza skanowania, ponieważ nie każdy ma skaner w domu, a sfotografowane dokumenty nie zawsze są akceptowane, szczególnie często przez administrację państwową. Jeśli jednak uda ci się zeskanować dokument, musisz wysłać go do drugiej strony, a następnie zapisać.

Podpis elektroniczny

W tym procesie można jednak zaoszczędzić kilka kroków z Signosoft, a tym samym wiele cennego czasu, pieniędzy i często nerwów. Zobaczmy, jak podpisać i wysłać dokument za pomocą naszej aplikacji. Możesz łatwo podpisać przychodzący lub utworzony przez siebie dokument w aplikacji cyfrowo lub biometrycznie. Można go wysłać bezpośrednio z aplikacji pocztą elektroniczną, a dokument ten jest również natychmiast zapisywany w aplikacji, gdzie można uzyskać do niego dostęp w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

Zaletą jest to, że w dzisiejszych czasach istnieje prawny obowiązek przyjmowania dokumentów w formie elektronicznej, jak również w formie pisemnej. Jednocześnie podpis elektroniczny ma taką samą wagę prawną jak podpis tradycyjny. Nie ma się czego obawiać. Przyjdź i podpisz z nami elektronicznie. Zarejestruj się za darmo i wypróbuj naszą aplikację na 5 dokumentach.

Zarejestruj się za darmo i wypróbuj naszą aplikację na 5 dokumentach.

Leave a Comment

clr2

Praca powinna polegać na podejmowaniu decyzji, a nie na zbędnej papierkowej robocie.

SIGNOSOFT S.R.O.

Za Poříčskou bránou 4/334
186 00 Praha 8
Republika Czeska

ID: 243 07 190
E-mail:
esign@signosoft.com

Telefon: +420 224 311 176

Pobierz aplikację Signosoft